شفا دادن ایران سوریه ایرانی وزیر امور خارجه

شفا دادن: ایران سوریه ایرانی وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور اخبار سیاست خارجی

آماده شدن کاخ سفید و کنگره آمریکا جهت گفت‌وگو در مورد بودجه

کاخ سفید در خصوص مخارج دولت و سیاست‌های مهاجرتی در هفته جاری با رهبران دموکرات و جمهوری خواه کنگره مذاکراتش را شروع خواهد کرد.  آماده شدن کاخ س..

ادامه مطلب

تصاویر ، برگزیدگان مسابقه عکاسی حیات‌وحش ۲۰۱۷

مسابقه عکاسی حیات وحش سال ۲۰۱۷ برگزیدگان نهایی خود را آشنایی که در گزارش زیر این تصویرهای برتر را مشاهده می کنید. برگزیدگان مسابقه عکاسی حیات وحش ۲۰۱۷ ..

ادامه مطلب

آمریکا و روسیه راجع به کره‌شمالی به توافق رسیدند / هیتر نائورت

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای از توافق میان مسکو و واشنگتن در جریان مشورت تلفنی تیلرسون و لاوروف خبر داد. هیتر نائورت: آمریکا و روسیه..

ادامه مطلب

تخلف احمدی‌نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی‌است / صادقی

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه در آخرهای دوره ایشان تخلفات زیادی در شرکت تأمین اجتماعی ا..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت ۳ میلیونی یک خودروی اتومات در ۳ روز

سراتو اتوماتیک امروز با زیاد کردن ۳ میلیون تومان با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. زیاد کردن قیمت ۳ میلیونی یک خودروی اتومات در ۳ روز عبارات ..

ادامه مطلب

مبارزه با کشور عزیزمان ایران از مشترکات ما با اتحادیه عرب است / نیکی هیلی

سفیر آمریکا در شرکت ملل در مصاحبه ای به اظهارنظر راجع به تصمیم اخیر ترامپ راجع به قدس و عنوان کره شمالی پرداخت. نیکی هیلی: مبارزه با کشور عزیز..

ادامه مطلب

جهت شکستن رکورد یکضرب دنیا هم برنامه داشتیم/ کیانوش خودش وزنه گزینش کرد ، بیرانوند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشور عزیزمان ایران علت مدال نگرفتن علی میری را بی تجربگی بیان کرد و به تمجید از عملکرد سهراب مرادی و ایوب موسوی پرداخت. ..

ادامه مطلب